ЛЬВІВ

телепрограма "Львів" з 20 жовтня по 26 жовтня 2014 року



Телеканал «Львів» (Львівське телебачення)

Програма передач з 20 жовтня по 26 жовтня 2014 року

 

Понеділок, 20 жовтня

 

06.00 Золота провінція.Олеський замок

06.30 Всепереможний голос віруючого

07.00 Доброго ранку, Львове!

09.30 Країна Мультляндія

09.45 Мультфільм

10.00 Новини

10.10 На часі

11.10 Феномен України

11.45 Новини

12.00 ЗІК

14.00 Новини

14.15 СМС

15.30 Т/с "Пригоди у зоопарках"

16.00 Новини

16.15 Львів мистецький

17.45 Вечір у Львові

18.45 Новини

19.05 Вибори-2014

20.30 Новини

21.00 ЗІК

00.00 Т/с "Пригоди у зоопарках"

00.30 Вечір у Львові

01.30 Цікаві речі

01.45 Країна Мультляндія

02.00 Технічна перерва

04.00 ЗІК

 

Вівторок, 21 жовтня

 

06.00 Новини

06.30 Всепереможний голос віруючого

07.00 Доброго ранку, Львове!

09.30 Країна Мультляндія

09.45 Цікаві речі для малечі

10.00 Новини

10.10 СМС

11.45 Новини

12.00 ЗІК

14.00 Новини

14.15 СМС

15.30 Т/с "Пригоди у зоопарках"

16.00 Новини

16.15 У колі муз

17.15 Семестр

17.45 Вечір у Львові

18.45 Новини

19.05 Вибори-2014

20.30 Новини

21.00 ЗІК

00.00 Т/с "Пригоди у зоопарках"

00.30 Вечір У Львові

01.30 Цікаві речі

01.45 Країна Мультляндія

02.00 Технічна перерва

04.00 ЗІК

 

Середа, 22 жовтня

 

06.00 Новини

06.30 Всепереможний голос віруючого

07.00 Доброго ранку, Львове!

09.30 Країна Мультляндія

09.45 Мультфільм

10.00 Новини

10.10 СМС

11.15 Тук-тук, я малюк

11.45 Новини

12.00 ЗІК

14.00 Новини

14.15 СМС

15.30 Т/с "Пригоди у зоопарках"

16.00 Новини

16.15 Цікаві речі для малечі

16.30 Семестр

17.00 Кінопрограма

17.45 Вечір у Львові

18.45 Новини

19.05 Вибори-2014

20.30 Новини

21.00 ЗІК

00.00 Т/с "Пригоди у зоопарках"

00.30 Вечір У Львові

01.30 Мій Шевченко

01.45 Країна Мультляндія

02.00 Технічна перерва

04.00 ЗІК

 

Четвер, 23 жовтня

 

06.00 Новини

06.30 Всепереможний голос віруючого

07.00 Доброго ранку, Львове!

09.30 Країна Мультляндія

09.45 Мультфільм

10.00 Новини

10.10 СМС

11.15 Звитяга

11.45 Новини

12.00 ЗІК

14.00 Новини

14.15 СМС

15.20 Мамо, знайди мене

15.30 Т/с "Пригоди у зоопарках"

16.00 Новини

16.15 Цікаві речі для малечі

16.45 Відкрита студія

17.15 Кінопрограма

17.45 Вечір у Львові

18.45 Новини

19.05 Вибори-2014

20.30 Новини

21.00 ЗІК 

00.00 Т/с "Пригоди у зоопарках"

00.30 Вечір У Львові

01.30 Мій Шевченко

01.45 Країна Мультляндія

02.00 Технічна перерва

04.00 ЗІК

 

П’ятниця, 24 жовтня

 

06.00 Новини

06.30 Всепереможний голос віруючого

07.00 Доброго ранку, Львове!

09.30 Країна Мультляндія

09.45 Мультфільм

10.00 Новини

10.10 СМС

11.15 Золота провінція

11.45 Новини

12.00 ЗІК

14.00 Новини

14.15 СМС

15.30 Т/с "Пригоди у зоопарках"

16.00 Новини

16.15 Цікаві речі для малечі

16.30 Кадрики

17.00 Слово депутата

17.20 Фактор влади

17.45 Вечір у Львові

18.45 Новини

19.05 Вибори-2014

20.30 Новини

21.00 ЗІК

00.00 Т/с "Пригоди у зоопарках"

00.30 Вечір У Львові

01.30 Мій Шевченко

01.45 Країна Мультляндія

02.00 ЗІК

 

Субота, 25 жовтня

 

06.00 Кінопрограма

07.00 Ті, хто змінюють світ

07.30 Кінопрограма

08.00 SМС

09.10 Кінопрограма

10.00 Подаруй надію

10.30 Тук-тук, я малюк

11.00 Циркові вистави

11.30 Рожеві окуляри

12.00 Веселі перегони

12.30 Про здоров"я

13.15 Відкрита студія

13.45 Феномен України.

14.15 Програма захисту

14.30 М-Хвиля

15.00 Проаналізуйте цей во-во!

15.15 Програма захисту

15.30 Правовий акцент

16.00 Кінопрограма

17.00 На часі

18.00 Спортпанорама

18.30 Портрет

19.00 Т/с "Наука семи морів"

19.30 У колі муз

20.30 Про тиждень

21.00 ЗІК

00.00 У колі муз

01.00 Українські  державники. Брати

02.00 ЗІК

 

Неділя, 26 жовтня

 

06.00 Кінопрограма

07.30 Життя, сповнене радості

08.00 Циркові вистави

08.30 Спортпанорама

09.00 Недільна проповідь

09.15 Про здоров"я

10.00 Звитяга

10.30 Про тиждень

11.00 Ахиєрейська Божественна Літургія  з нагоди 25-ліття виходу з підпілля УГКЦ

13.00 Мамо, знайди мене

13.10 Млин

13.25 Спадщина

13.45 Зіркові посиденьки

14.00 Концерт-вітання

15.30 Проаналізуйте цей во-во!

16.00 Вічне джерело

16.30 Рожеві окуляри

17.00 М-Хвиля

17.30 Зелена планета

18.00 Львів мистецький

19.00 В/ф "День, як мить"

19.30 Т/с "Наука семи морів"

20.00 Музично-дискусійний клуб

21.00 ЗІК

00.00 Кінопрограма

01.00 Гроші, влада, кохання

01.30 Історичні  етюди. М.Грушевський

02.00 Технічна перерва

04.00 ЗІК

 

 

 



Обновлен 20 окт 2014. Создан 16 окт 2011