НОВИЙ КАНАЛ

телепрограма "Новий канал" з 16 березня по 22 березня 2015 року



Телеканал «Новий канал»

Програма передач каналу з 16 березня по 22 березня 2015 року

 

Понеділок, 16 березня

 

06.20, 08.05 Kids` Time

06.21 М/с "Пригоди Джекi Чана"

07.00 М/с "Кунг-фу Панда"

08.06 Єралаш

10.00 Т/с "Моя прекрасна няня"

16.00 Х/ф "Темний свiт 2"

18.00, 01.20 Репортер

18.20, 00.40 Абзац!

19.00 Ревiзор

21.35 Пристрастi за Ревiзором

22.45 Х/ф "Нiхто не знає про секс 2" II

01.25 Служба розшуку дiтей

01.30 Х/ф "Джессi Стоун"

03.35 Зона ночi

05.15 25-й кадр

 

Вівторок, 17 березня

 

06.10, 07.55 Kids` Time

06.15 М/с "Пригоди Джекi Чана"

06.55 М/с "Кунг-фу Панда"

08.00, 18.00 Репортер

08.05 Єралаш

10.00 Т/с "Щасливi разом"

16.00 Уральськi пельменi

17.00 Т/с "Воронiни"

18.20, 01.15 Абзац!

19.00 Т/с "Воронiни" II

20.00 Т/с "СашаТаня" II

21.00 Т/с "Темний свiт" II

23.10, 02.05 Т/с "Закрита школа" II

02.00 Репортi

02.50 Зона ночi

04.50 25-й кадр

 

Середа, 18 березня

 

06.30, 07.50 Kids` Time

06.31 М/с "Пригоди Джекi Чана"

06.50 М/с "Кунг-фу Панда"

07.51, 18.00, 02.00 Репортер

07.55 Єралаш

09.55 Т/с "Татусевi дочки"

15.50 Уральськi пельменi

16.50, 19.00 Т/с "Воронiни"

18.20, 01.15 Абзац!

20.00 Т/с "СашаТаня"

21.00 Т/с "Темний свiт" II

23.10, 02.10 Т/с "Закрита школа" II

02.05 Служба розшуку дiтей

03.45 Зона ночi

05.25 25-й кадр

 

Четвер, 19 березня

 

06.30, 07.50 Kids` Time

06.31 М/с "Пригоди Джекi Чана"

06.50 М/с "Кунг-фу Панда"

07.51, 18.00, 02.00 Репортер

07.55 Єралаш

09.55 Т/с "Щасливi разом"

15.50 Уральськi пельменi

16.50, 19.00 Т/с "Воронiни"

18.20, 01.15 Абзац!

20.00 Т/с "СашаТаня" II

21.00 Т/с "Темний свiт"

23.10, 02.10 Т/с "Закрита школа" II

02.05 Служба розшуку дiтей

04.15 Зона ночi

05.55 25-й кадр

 

Пятниця, 20 березня

 

06.05 Служба розшуку дiтей

06.10, 07.55 Kids` Time

06.15 М/с "Пригоди Джекi Чана"

06.55 М/с "Кунг-фу Панда"

08.00, 18.00, 01.05 Репортер

08.05 Єралаш

10.00 Т/с "Моя прекрасна няня"

15.55 Уральськi пельменi

16.55, 19.00 Т/с "Воронiни"

18.20, 05.00 Абзац!

20.00 Т/с "СашаТаня" II

21.00 Х/ф "Канiкули суворого режиму" II

23.15 Х/ф "Наречена за будь-яку цiну" III

01.10 Т/с "Закрита школа"

02.50 Зона ночi

04.30 25-й кадр

 

Субота, 21 березня

 

06.15 Т/с "Закрита школа"

08.00 Уральськi пельменi

10.00 Ревiзор

12.35 Пристрастi за Ревiзором

13.35 Т/с "СашаТаня"

18.10 Х/ф "Канiкули суворого режиму" II

20.40 Х/ф "Обитель зла 4"

22.50 Х/ф "Сайлент Хiлл" II

01.25 Х/ф "Наречена за будь-яку цiну" III

03.00 Рудi

04.10 Зона ночi

06.00 25-й кадр

 

Неділя, 22 березня

 

05.50 М/с "Губка Боб Квадратнi Штани"

06.20 25-й кадр

07.25 М/с "Кунг-фу Панда"

09.35 М/с "Iсторiї Тома i Джерi"

10.35 М/ф "Том i Джерi"

12.20 Т/с "Темний свiт"

18.35 Х/ф "Обитель зла 4"

20.40 Х/ф "Обитель зла 5"

22.50 Х/ф "Сайлент Хiлл 2" II

00.55 Х/ф "Сайлент Хiлл"

03.10 Рудi

04.20 Зона ночi



Обновлен 17 мар 2015. Создан 16 окт 2011