УКРАЇНА

телепрограма ТРК "Україна" з 27 жовтня по 02 листопада 2014 року



Телеканал «Україна»

Програма передач з 27 жовтня по 02 листопада 2014 року

 

Понеділок, 27 жовтня

 

06.10 Події тижня з О. Панютою

06.50, 07.10, 08.10 Ранок з Україною

07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.35 Подiї

09.15, 14.00, 15.25 Т/с "Слiд"

10.00 Т/с "Пам`ять серця"

18.00, 05.15 Т/с "Красуня Ляля"

19.45 "Говорить Україна"

21.00 Т/с "Карпов 3"

23.00 Подiї дня

23.30 Х/ф "Смертельнi перегони 2" III

02.20 Щиросердне зiзнання

02.40 Т/с "Форс мажор"

04.40 Т/с "ОСА"

 

Вівторок, 28 жовтня

 

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.35 Подiї

06.50, 07.10, 08.10 Ранок з Україною

09.15, 14.10, 15.25 Т/с "Слiд"

10.10 Т/с "Карпов 3"

12.00, 19.45 "Говорить Україна"

13.15 Т/с "ОСА"

18.00, 05.15 Т/с "Красуня Ляля"

21.00 Т/с "Карпов 3"

23.00 Подiї дня

23.30 Т/с "Розумник"

02.20 Х/ф "Смертельнi перегони 2" III

03.55 Т/с "Форс мажор"

 

Середа, 29 жовтня

 

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.35 Подiї

06.50, 07.10, 08.10 Ранок з Україною

09.15, 14.10, 15.25 Т/с "Слiд"

10.10 Т/с "Карпов 3"

12.00, 19.45 "Говорить Україна"

13.15, 04.25 Т/с "ОСА"

18.00, 05.15 Т/с "Красуня Ляля"

21.00 Т/с "Карпов 3"

23.00 Подiї дня

23.30 Т/с "Розумник" II

02.20 Т/с "Форс мажор"

 

Четвер, 30 жовтня

 

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.35 Подiї

06.50, 07.10, 08.10 Ранок з Україною

09.15, 14.10, 15.25 Т/с "Слiд"

10.10 Т/с "Карпов 3"

12.00, 19.45 "Говорить Україна"

13.15, 04.25 Т/с "ОСА"

18.00, 05.15 Т/с "Красуня Ляля"

21.00 Т/с "Карпов 3"

23.00 Подiї дня

23.30 Україна у пошуках себе

02.20 Т/с "Форс мажор"

 

Пятниця, 31 жовтня

 

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 15.00, 19.00, 01.35 Подiї

06.10 Таємницi зiрок

06.50, 07.10, 08.10 Ранок з Україною

09.15, 14.10, 15.25, 21.00 Т/с "Слiд"

10.10 Т/с "Карпов 3"

12.00, 19.45 "Говорить Україна"

13.15, 04.05 Т/с "ОСА"

18.00, 05.25 Т/с "Красуня Ляля"

23.00 Подiї дня

23.30 Хочу до Меладзе

02.20 Щиросердне зiзнання

02.45 Т/с "Форс мажор"

 

Субота, 01 листопада

 

07.00, 15.00, 19.00, 02.50 Подiї

07.15 Т/с "Iнтерни"

09.50 Один за сто годин

11.00 Х/ф "Жила собi любов"

13.00 Т/с "Довгий шлях додому"

23.10 Х/ф "Алiбi - надiя, алiбi - любов"

01.10 Т/с "Розумник"

03.30 Т/с "Розумник" II

05.05 Х/ф "Механiк" II

 

Неділя, 02 листопада

 

06.35 Подiї

07.15 Таємницi зiрок

08.10 Х/ф "Алiбi - надiя, алiбi - любов"

10.10 Т/с "Довгий шлях додому"

19.00, 05.25 Подiї тижня з О. Панютою

20.45 Хочу до Меладзе

22.30 Comedy woman

23.30 Великий футбол

01.30 Х/ф "Механiк" II

03.05 Т/с "ОСА"



Обновлен 27 окт 2014. Создан 16 окт 2011