ТЕТ

телепрограма ТЕТ з 07 квітня по 13 квітня 2014 року



Телеканал «ТЕТ»

Програма передач з 07 квітня по 13 квітня 2014 року

 

Понеділок, 07 квітня

 

06.00 Приколи на перерві

06.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

06.50 М/с «Шоу Гарфілда»

07.20 М/с «Лалалупси»

07.45 Мультик з Лунтіком

08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

08.50 М/с «Русалонька»

09.15 М/ф «Сердиті пташки»

09.30 Єралаш

10.00 Одна за всіх

12.15 6 кадрів

13.35 Серіал «Ксена - принцеса -  воїн»

14.25 Серіал «Чемпіонки»

15.15 Панянка-селянка

16.05 Дайош молодьож!

17.20 Серіал «Кухня»

18.15 Серіал «Світлофор»

19.10 Розсміши коміка

20.00 Серіал «Кухня»

21.00 Віталька

21.55 6 кадрів

22.50 Серіал «Світлофор»

23.45 Дурнєв+1

00.10 Надто грубо для Ю-туб'а

00.45 Между нами

01.30 Світ навиворіт - 3. Танзанія, Ефіопія

02.15 Серіал «Кремлівські курсанти»

03.45 З ночі до ранку

 

Вівторок, 8 квітня

 

06.00 Приколи на перерві

06.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

06.50 М/с «Шоу Гарфілда»

07.20 М/с «Лалалупси»

07.45 Мультик з Лунтіком

08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

08.50 М/с «Русалонька»

09.15 М/ф «Сердиті пташки»

09.30 Єралаш

10.00 Країна У

12.15 6 кадрів

13.35 Серіал «Ксена - принцеса -  воїн»

14.25 Серіал «Чемпіонки»

15.15 Панянка-селянка

16.05 Дайош молодьож!

17.20 Серіал «Кухня»

18.15 Серіал «Світлофор»

19.10 Розсміши коміка

20.00 Серіал «Кухня»

21.00 Віталька

21.55 6 кадрів

22.50 Серіал «Світлофор»

23.45 Надто грубо для Ю-туб'а

00.45 Между нами

01.30 Світ навиворіт - 3. Танзанія, Ефіопія

02.15 Серіал «Кремлівські курсанти»

03.45 З ночі до ранку

 

Середа, 9 квітня

 

06.00 Приколи на перерві

06.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

06.50 М/с «Шоу Гарфілда»

07.20 М/с «Лалалупси»

07.45 Мультик з Лунтіком

08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

08.50 М/с «Тімон і Пумба»

09.15 М/ф «Сердиті пташки»

09.30 Єралаш

10.00 Одна за всіх

12.15 6 кадрів

13.35 Серіал «Ксена - принцеса -  воїн»

14.25 Серіал «Чемпіонки»

15.15 Панянка-селянка

16.05 Дайош молодьож!

17.20 Серіал «Кухня»

18.15 Серіал «Світлофор»

19.10 Розсміши коміка

20.00 Серіал «Кухня»

21.00 Віталька

21.55 6 кадрів

22.50 Серіал «Світлофор»

23.45 Надто грубо для Ю-туб'а

00.45 Между нами

01.30 Світ навиворіт - 3. Танзанія, Ефіопія

02.15 Серіал «Кремлівські курсанти»

03.45 З ночі до ранку

 

Четвер, 10 квітня

 

06.00 Приколи на перерві

06.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

06.50 М/с «Шоу Гарфілда»

07.20 М/с «Лалалупси»

07.45 Мультик з Лунтіком

08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

08.50 М/с «Тімон і Пумба»

09.15 М/ф «Сердиті пташки»

09.30 Єралаш

10.00 Країна У

12.15 6 кадрів

14.25 Серіал «Чемпіонки»

15.15 Панянка-селянка

16.05 Дайош молодьож!

17.20 Серіал «Кухня»

18.15 Серіал «Світлофор»

19.10 Розсміши коміка

20.00 Серіал «Кухня»

21.00 Віталька

21.55 6 кадрів

22.50 Серіал «Світлофор»

23.45 Надто грубо для Ю-туб'а

00.45 Между нами

01.30 Світ навиворіт - 3. Танзанія, Ефіопія

02.15 Серіал «Кремлівські курсанти»

03.45 З ночі до ранку

 

Пятниця, 11 квітня

 

06.00 Приколи на перерві

06.25 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

06.50 М/с «Шоу Гарфілда»

07.20 М/с «Лалалупси»

07.45 Мультик з Лунтіком

08.20 М/с «Черепашки мутанти ніндзя»

08.50 М/с «Тімон і Пумба»

09.15 М/ф «Сердиті пташки»

09.30 Єралаш

10.00 Віталька

12.15 6 кадрів

14.25 Серіал «Чемпіонки»

15.15 Панянка-селянка

16.05 Ікона стилю

16.55 Дайош молодьож!

17.20 Розсміши коміка

18.15 Серіал «Світлофор»

19.10 Розсміши коміка

20.00 Х/ф «007. Координати «Скайфолл»»

22.40 Серіал «Світлофор»

23.35 Надто грубо для Ю-туб'а

00.35 Между нами

01.30 Світ навиворіт - 3. Танзанія, Ефіопія

02.15 Серіал «Кремлівські курсанти»

03.45 З ночі до ранку

 

Субота, 12 квітня

 

06.00 М/ф «Аліса у Дивосвіті»

07.30 Байдиківка

08.30 М/с «Смішарики. Пін-код»

09.00 Мультик з Лунтіком

09.40 М/с «Даша-дослідниця»

10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!»

10.35 М/с «Фіксики»

11.05 М/ф «Пригоди Хлопчика - Мізинчика  і Дюймовочки»

12.20 М/ф «Дамбо»

13.30 Обережно, діти!

14.25 Панянка-селянка

16.05 Х/ф «Тварина»

17.25 Х/ф «007. Координати «Скайфолл»

20.05 Віталька

21.00 Розсміши коміка

22.40 Серіал «Секс і місто»

23.40 Серіал «Ходячі мерці»

01.15 Х/ф «Полтергейст 2. Інший бік»

02.40 Серіал «Реальна кров»

03.25 З ночі до ранку

 

Неділя, 13 квітня

 

06.00 М/ф «Дамбо»

07.30 Байдиківка

08.30 М/с «Смішарики. Пін-код»

09.00 Мультик з Лунтіком

09.40 М/с «Даша-дослідниця»

10.05 М/с «Вперед, Дієґо, вперед!»

10.35 М/с «Фіксики»

10.45 М/ф «Барбі. Принцеса і поп-зірка»

12.00 М/ф «Монстри на  острові»

13.30 Х/ф «Тварина»

14.50 Х/ф «Крихітка з Беверлі-Хілз 2»

16.20 Мій зможе

17.45 Країна У

19.10 Віталька

21.00 Розсміши коміка

22.40 Серіал «Секс і місто»

23.40 Серіал «Ходячі мерці»

01.15 Х/ф «Май»

02.40 Серіал «Реальна кров»

03.25 З ночі до ранку

 



Обновлен 07 апр 2014. Создан 16 окт 2011